Jak narysować Mange ( Anime )
Krok 1 : Rysujemy koło i dzielmy je na 6 części, tak jak na zdjęciu powyżej.
Krok 2 : Malujemy oczy i brodę.
Krok 3 : Zmazujemy linie, malujemy włosy, szyje, nos i usta.
Krok 4 : Malujemy ubranie.
Krok 5 : Dodajemy tło, lub jakieś rzeczy otaczające naszą postać, lub stojące koło niej.
Krok 6 : Kolorujemy.
Krok 7 : Usuwamy ( mażemy ) linie.
Pracowałam w Paint Tool SAI'u , zajeło mi to ok. 2 godziny.
Pozdrawiam Chubby ;***







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz