piątek, 15 marca 2013

Pamiętniczek Chubby ( 1 )

 Hejoo :D
To ja Chubby, dziś byłam w filharmonii, grali fajne melodie np. Tytanika.
Jak wróciłam do domu śpiewałam na KaraokeParty. 
Potem weszłam na  facebook'a.
Mam dużo lajk'ów :D 
Założyłam potem konto na YouTube.
 Na razie nie będę wrzucać filmików, mama za słaby komputer :c 
Ale na urodziny dostane nowego :D 
Potem poszłam na spacer do parku. 
Jak wróciłam bawiłam się z młodszym bratem. 
Zagrałam na Playtation i poszłam spać. ZzZzZz...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz