Hejoo :D
To ja Chubby, dziś byłam w filharmonii, grali fajne melodie np. Tytanika.
Jak wróciłam do domu śpiewałam na KaraokeParty.
Potem weszłam na facebook'a.
Mam dużo lajk'ów :D
Założyłam potem konto na YouTube.
Na razie nie będę wrzucać filmików, mama za słaby komputer :c
Ale na urodziny dostane nowego :D
Potem poszłam na spacer do parku.
Jak wróciłam bawiłam się z młodszym bratem.
Zagrałam na Playtation i poszłam spać. ZzZzZz...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz